Panel
Arama
MinecraftStone.Com

İş Ortaklığı Programımıza Hoşgeldiniz

Paylaş & Kazan Sistemi

Paylaş & Kazan Sistemi

Bugüne kadar birçok yerde seninde duymuş olduğun ama bir türlü (Video Tüneli haricinde) gerçeğini göremediğin evden çalışarak, bilgisayar kullanarak para kazanma projesini 01.11.2015 günü itibarıyla başlatmış bulunuyoruz.

Peki iş Ortaklığı programı ile nasıl para kazanabilirsin ?

Sitemizdeki videoları ve içerikleri; sosyal medya hesaplarında paylaşarak oturduğun yerden, evden, bilgisayardan, internetten rahatça para kazanabilirsin.

İşte bu noktada dikkat etmen gereken birkaç küçük husus olacak. Sen; içerik, video, vs eklemiyorsun. Sadece sosyal medya hesaplarında paylaşım yaparak para kazanıyorsun. Video ve içerikleri eklemek bizim işimiz.

Kazanç nasıl hesaplanıyor ?

Çok basit; 750 video gösterimine 1 TL, 500 diğer içerik gösterimine 1 TL kazanıyorsun. Sistemimiz her bilgisayardan günlük 1 giriş kabül ederek gösterimleri +1 arttırmak suretiyle hem toplam video ve diğer içerik gösterimini hem de toplam kazancını otomatik olarak hesaplıyor.

"Bu kadar gösterimi nasıl yapıcam" demeyin ..

İşte bu noktada yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir içinde bulunduğum yazılım sektörünün püf noktalarını ve tecrübelerimi aktaracağım sizlere. Şöyleki; sadece yarım saatlik uğraş sonucu yine sadece 1 tane videodan ortalama 3 saat içinde +15.000 gösterim aldım. Hesaba dökecek olursak +15.000 gösterim = +25 TL. Hiçte fena değil :)

Ancak sizin bu sitede para kazanma yelpazenin oldukça geniş. Video gösterimlerinden para kazanabildiğiniz gibi diğer içeriklerden de para kazanabiliyorsunuz.

"Paylaş & Kazan" sistemini öğrenmeye devam edelim mi ?

İş Ortaklığı Programımıza hemen şimdi kayıt olup 18358 iş ortağımızdan biri de sen ol!
Kayıt Ol & Devam Et